Apie
 
 

Interjero dizainas ir vizualizacija – tai du keliai, kurie įkvepia ir skatina mane.

Ką man reiškia interjero dizainas? Kokiais aspektais aš vadovaujuosi kuriant interjerą? Interjero dizainas tai subtilus, harmoningas žmogaus ir erdvės sąryšis, kuris atspindi asmenybę ir šeimos ypatybes. Savo projektuose siekiu sukurti komfortišką, jaukų, harmoningą, apgalvotą interjerą, atitinkantį visus kliento esamus ir busimus poreikius bei lūkesčius, kuriame norisi gyventi, kur norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Kuriant interjerą aš neišskiriama su savo patikimu, tikruoju bičiuliu – 3D vizualizacija – tai trimatis, fotorealistinis, fiziškai teisingas kompiuterinės grafikos vaizdas. 3D vizualizacija įgalina tikroviškai pateikti kuriamą interjerą, eksterjerą erdvėje. Taip pat leidžia įvertinti idėjas dar prieš jų realizavimą, išvengti klaidų, įsitikinti sprendimo teisingumu bei užtikrinti tikslų techninį projekto įgyvendinimą. Taipogi sutaupyti finansinius bei laiko resursus, sukonstruoti aiškią ir nuoseklią projekto realizacijos sistemą.

Visi aukščiau išvardinti 3D vizualizacijos privalumai pravers ir užsakovams, ir interjero dizaineriams, ir architektams. Didelė patirtis, praktika ir užsispyrimas man leido pasiekti lygį, kurį Jūs galite įvertinti čia.

Labai malonu, kad Jus skaitote šias eilutes, domytes mano veiklą bei vertinat mano darbus. Esu atvira naujoms pažintims, iššūkiams, projektams ir bendradarbiavimui.

Nuoširdžiai,

Olga Filatova